Dvojkrídlové garážové brány

Vyladené garážové brány

Lomax 169

Dvojkrídlové garážové brány poznáme už dlhú dobu a do dnes sa tešia veľkej obľube hneď z niekoľkých dôvodov.

  • Minimálne nároky na priestor

Nároky na priestor pre montáž a samotný chod dvojkrídlovej garážovej brány sú skutočne minimálne a dosiahnuteľné takmer v každej garáži, s možnosťou výmeny pôvodnej brány do už existujúceho otvoru pri rekonštrukcii či novostavbe.

  • Možnosť personalizácie

Každá brána od nás je originál, pretože ju pre vás vyrábame presne na mieru. Dvojkrídlové garážové brány je možné objednať vo viac ako 2500 farebných prevedeniach a imitáciách dreva v kombinácií so štyrmi základnými typmi prelisu. K personalizácií vašej vysnívanej garážovej brány dopomáhajú aj rôzne preddefinované, či na zákazku vyrábané nerezové prvky dotvárajúce dizajnovú dokonalosť spolu s rôznymi typmi presklení. K personalizácii dopomáha aj fakt, že dvojkrídlové garážové brány si viete vybrať buď von, ale aj dnu otváravé s kľučkou na pravej či ľavej strane.

  • Voľba ovládania

Dvojkrídlové garážové brány je možné ovládať výhradne manuálne. Pri manuálnom ovládaní sa brána ovláda ako klasické dvere, teda pomocou zámku a kľučky, resp. gule.

SnímkaADW
SnímkaWed
  • Odolnosť a tepelná izolácia

Dvojkrídlové garážové brány sú už v základnej výbave vode a vetru odolné. Tepelnú izoláciu sekčných garážových brán zabezpečujú panelové sendviče vyrábané z pozinkovaných plechov vyplnenými polyuretánovou penou s hustotou až 50 kg/m3 osadené v odolnom hliníkovom ráme.

7680

Ak vás oslovili dvojkrídlové garážové brány, či máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať,prípadne nás navštíviť osobne v našom showroome, kde vám radi s výberom poradíme, ukážeme vám jednotlivé produkty a v prípade záujmu si dohodneme ďalší postup.