Posuvné garážové brány

Alfa 169

Vyladené garážové brány

Lomax 169

Nemáte na strope dostatok miesta? Sú po strope vedené káble alebo potrubia? Používate garážovú bránu často aj ako osobný prechod alebo sa len jednoducho chcete odlíšiť od ostatných? V tom prípade je posuvná garážová brána pre vás vhodné riešenie.

Posuvné garážové brány sa totiž neotvárajú do vrchu – teda pod strop, ale sa zasúvajú na jednu zo strán. Takáto konštrukcia je takmer bez údržbová a zaisťuje vysokú prevádzkovú účinnosť spolu s dlhou životnosťou. Hlavnou výhodou takejto konštrukcie je aj fakt, že každá posuvná garážová brána spĺňa aj funkciu integrovaných dverí.

  • Minimálne nároky na priestor

Nároky na priestor pre montáž a samotný chod sekčnej garážovej brány sú skutočne minimálne a dosiahnuteľné v každej garáži. Presné rozmery pre vami vybraný typ garážovej brány vám radi poskytneme pri zameraní garážovej brány alebo osobne v našom showroome.

  • Možnosť personalizácie

Každá brána od nás je originál, pretože ju pre vás vyrábame presne na mieru. Posuvné garážové brány je možné objednať vo viac ako 2500 farebných prevedeniach a imitáciách dreva v kombinácií so štyrmi základnými typmi prelisu. K personalizácií vašej vysnívanej garážovej brány dopomáhajú aj rôzne preddefinované, či na zákazku vyrábané nerezové prvky dotvárajúce dizajnovú dokonalosť spolu s rôznymi typmi presklení.

20150922_145350
  • Voľba ovládania

Posuvné garážové brány je možné ovládať manuálne, alebo motoricky.
Pri ručnom ovládaní je pohyb brány zabezpečený prostredníctvom madla, ktoré je doplnené o rozperné tyče a zámok pre uzamknutie brány a zabránenie pohybu.
Motorický pohon je dnes už považovaný za štandard. Je len na vás aké si k motorickému pohonu zvolíte ovládanie. Na výber je k dispozícii viacero variant. Najpoužívanejším typom je diaľkové ovládanie. Nie je však problém vašu garážovú bránu ovládať aj prostredníctvom vášho odtlačku prstu,  kódovej klávesnice či vašim smartfónom.

1260 (3)
Kovová kódová klávesnice RTS
1260 (4)
  • Bezpečnostné prvky

Bezpečnosť musí byť na prvom mieste. Nie len že zle namontovaná či nastavená garážová brána môže poškodiť váš majetok, ale môže ublížiť aj na zdravý človeka či vášho domáceho miláčika. Pri posuvnej garážovej bráne nehrozí samovoľný pád v prípade zlyhania niektorého z komponentov, preto bránu ani nie je nutné proti tomuto pádu zabezpečiť. Rovnako však ako sekčné garážové brány vykonáva istú dráhu pohybu, kedy môže dôjsť ku nechcenému kontaktu. Preto je naše posuvné garážové brány možné na prianie zákazníka vybaviť  bezpečnostnou foto-závorou. V prípade zvolenia motorického ovládania brány plní bezpečnostný prvok aj samotný motor. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti a dodržania platných predpisov certifikácii, sú  garážové brány štandardne dodávané s predpísanými bezpečnostnými prvkami.

SDS
  • Odolnosť a tepelná izolácia

Posuvné garážové brány sú už v základnej výbave vode a vetru odolné až do rýchlosti 118 km/h. Tepelnú izoláciu sekčných garážových brán zabezpečujú rovnaké panelové sendviče ako aj pri sekčných garážových bránach a teda sú vyrábané z pozinkovaných plechov vyplnenými polyuretánovou penou s hustotou až 50 kg/m3 a prerušenými tepelnými mostami.

7680

Ak vás oslovili posuvné garážové brány, alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať prípadne nás navštíviť osobne v našom showroome, kde vám radi s výberom poradíme, ukážeme vám jednotlivé produkty a v prípade záujmu si dohodneme ďalší postup.