Rolovacie garážové brány

Vyladené garážové brány

Lomax 169

Nemáte na strope dostatok miesta? Sú po strope vedené káble alebo potrubia bez možnosti stavebných úprav? V tom prípade je rolovacia garážová brána s nízkymi nárokmi na údržbu a maximálnym šetrením priestoru, je pre vás vhodné riešenie.

  • Minimálne nároky na priestor

Nároky na priestor pre montáž a samotný chod rolovacej garážovej brány sú skutočne minimálne a dosiahnuteľné takmer v každej garáži. Presné rozmery pre vami vybraný typ garážovej brány vám radi poskytneme pri zameraní garážovej brány alebo osobne v našom showroome.

  • Možnosť personalizácie

Každá brána od nás je originál, pretože ju pre vás vyrábame presne na mieru. Rolovacie garážové brány je možné objednať vo viac ako 2500 farebných prevedeniach a imitáciách dreva. K personalizácií vašej vysnívanej garážovej brány dopomáhajú aj rôzne typy lamiel s presklením či vetracou mriežkou. Na prianie zákazníka je možné dodať rolovacie garážové brány s upravenými lamelami s vysokým zvukovým útlmom.

  • Voľba ovládania

Rolovacie garážové brány je možné ovládať manuálne, alebo motoricky.
Pri ručnom ovládaní je pohyb brány zabezpečený prostredníctvom kľuky, alebo za pomoci vyvažovacích pružín.
Motorický pohon je dnes už považovaný za štandard. Je len na vás aké si k motorickému pohonu zvolíte ovládanie. Na výber je k dispozícii viacero variant. Najpoužívanejším typom je diaľkové ovládanie. Nie je však problém vašu garážovú bránu ovládať aj prostredníctvom vášho odtlačku prstu,  kódovej klávesnice či vašim smartfónom.

1260 (3)
Access accessory
ovladani-ROLETY-klika-570-e-238
  • Bezpečnostné prvky

Bezpečnosť musí byť na prvom mieste. Nie len že zle namontovaná či nastavená garážová brána môže poškodiť váš majetok, ale môže ublížiť aj na zdravý človeka či vášho domáceho miláčika. Preto je všetky naše rolovacie garážové brány možné na prianie zákazníka vybaviť  bezpečnostnými prvkami, ako napríklad kontktnou lištou či pádovými brzdami. V prípade zvolenia motorického ovládania brány plní bezpečnostný prvok aj samotný motor, ktorý je možné doplniť napríklad o foto-závoru, pružiny proti nadzdvihnutiu alebo zámkom umiestneným v spodnej lište. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti a dodržania platných predpisov a certifikácii, sú  garážové brány štandardne dodávané s predpísanými bezpečnostnými prvkami.

SDS
1260 (13)
1260 (15)
  • Odolnosť a tepelná izolácia

Rolovacie garážové brány sú už v základnej výbave vode a vetru odolné až do rýchlosti 118 km/h. Tepelnú izoláciu rolovacích garážových brán zabezpečujú hliníkové alebo oceľové lamely vyplnené polyuretánovou penou.
Na prianie zákazníka je možné dodať rolovacie garážové brány s upravenými lamelami  so zvýšenou odolnosťou proti vlámaniu či streľbe

Ak vás oslovili rolovacie garážové brány, alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať prípadne nás navštíviť osobne v našom showroome, kde vám radi s výberom poradíme, ukážeme vám jednotlivé produkty a v prípade záujmu si dohodneme ďalší postup.