Sekčné garážové brány

Vyladené garážové brány

Lomax 169

Sekčné garážové brány sú jedne z najobľúbenejších a najrozšírenejších typov garážových brán a to hneď z niekoľkých dôvod.

  • Minimálne nároky na priestor

Nároky na priestor pre montáž a samotný chod sekčnej garážovej brány sú skutočne minimálne a dosiahnuteľné v každej garáži. Presné rozmery pre vami vybraný typ garážovej brány vám radi poskytneme pri zameraní garážovej brány alebo osobne v našom showroome.

  • Možnosť personalizácie

Každá brána od nás je originál, pretože ju pre vás vyrábame presne na mieru. Sekčné garážové brány je možné objednať vo viac ako 2500 farebných prevedeniach a imitáciách dreva v kombinácií so štyrmi základnými typmi prelisu. K personalizácií vašej vysnívanej garážovej brány dopomáhajú aj rôzne preddefinované, či na zákazku vyrábané nerezové prvky dotvárajúce dizajnovú dokonalosť spolu s rôznymi typmi presklení. Sekčné garážové brány je možné vybaviť aj integrovanými dverami s nízkym prahom už od 22 mm spľnujúcim kritéria pre certifikovaný únikový východ.

  • Voľba ovládania

Sekčné garážové brány je možné ovládať manuálne, alebo motoricky.
Pri ručnom ovládaní je pohyb brány možný dvomi spôsobmi. Buď prostredníctvom madla alebo prostredníctvom reťazovej tzv. “mačky”. V oboch prípadoch sa dá systém doplniť rozpernými tyčami a zámkom.
Motorický pohon je dnes už považovaný za štandard. Je len na vás aké si k motorickému pohonu zvolíte ovládanie. Na výber je k dispozícii viacero variant. Najpoužívanejším typom je diaľkové ovládanie. Nie je však problém vašu garážovú bránu ovládať aj prostredníctvom vášho odtlačku prstu,  kódovej klávesnice či vašim smartfónom.

1260 (3)
Access accessory
400x300
  • Bezpečnostné prvky

Bezpečnosť musí byť na prvom mieste. Nie len že zle namontovaná či nastavená garážová brána môže poškodiť váš majetok, ale môže ublížiť aj na zdravý človeka či vášho domáceho miláčika. Preto je všetky naše sekčné garážové brány možné na prianie zákazníka vybaviť  bezpečnostnými prvkami, ako napríklad blokovacou zarážkou či pádovými brzdami. V prípade zvolenia motorického ovládania brány plní bezpečnostný prvok aj samotný motor, ktorý je možné doplniť napríklad o foto-závoru, či poistku proti pretrhnutiu ťažného lana. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti a dodržania platných predpisov certifikácii, sú  garážové brány štandardne dodávané s predpísanými bezpečnostnými prvkami.

400x300ASDASD
SDS
DSC09139
  • Odolnosť a tepelná izolácia

Sekčné garážové brány sú už v základnej výbave vode a vetru odolné až do rýchlosti 149 km/h. Tepelnú izoláciu sekčných garážových brán zabezpečujú panelové sendviče vyrábané z pozinkovaných plechov vyplnenými polyuretánovou penou s hustotou až 50 kg/m3 a prerušenými tepelnými mostami. Zákazník má na výber z troch prevedení a hrúbok panelov od 40 mm až po 80 mm hrubý panel s ktorým je možné dosiahnuť extrémne nízky prestup tepla U= 0,49 W/m2K

7680
Sekčné garážové brány EXCELLENT

Názov hovorí za všetko. Jedná sa o špičkovú kvalitu sekčných garážových brán, ktoré vychádzajú z triedy DELTA a ktoré prešli desiatkami rôznych konštrukčných zmien a vylepšení, pre dosiahnutie vrchola v dizajne, kvalite a bezpečnosti garážových brán. Pri triede EXCELLENT teda objavíte plynulejší a zároveň tichší chod, štandardne zvýšenú bezpečnosť, ako aj dokonalý a vyladený dizajn inak viditeľných komponentov.

Sekčné garážové brány DELTA

Jedná sa o najobľúbenejší a najpredávanejší typ sekčných garážových brán s výborným pomerom ceny a kvality. Pohyb je zabezpečený torznými pružinami na vyváženie bránového krídla, čo zabezpečuje jeho hladký chod pri motorickom pohone, ale taktiež aj ľahkú manipuláciu pri ručnom ovládaní.

Sekčné garážové brány HOME

Pre uspokojenie čo najväčšieho počtu zákazníkov, sa spoločnosť Lomax rozhodla vyvinúť garážové brány HOME. Pri tomto type sekčnej garážovej brány sa kladol dôraz na zníženie ceny, no zároveň zachovanie najvyššej možnej kvality. Pohyb a vyváženie bránového krídla zabezpečujú ťažné pružiny ukryté vo vodiacich koľajniciach.

Ak vás oslovil niektorý druh sekčnej garážovej brány, alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať prípadne nás navštíviť osobne v našom showroome, kde vám radi s výberom poradíme, ukážeme vám jednotlivé produkty a v prípade záujmu si dohodneme ďalší postup.