Inteligentná domácnosť SOMFY

Bývajte inteligentne so Somfy!

Spoločnosť Somfy je jednotkou vo vývoji a predaji inteligentnej domácnosti. Vďaka unikátnej mobilnej aplikácií vyvinutej priamo pre potreby zákazníkov je možné ovládať celú domácnosť na 1 klik. Či už ide o zaťahovanie roliet, alebo o ovládanie garážovej brány na Váš pozemok, všetko vybavíte skrz Váš smartfón.

Firma SvetexBM, s. r. o. ako hrdý obchodný expert partner Somfy Vám ponúka inteligentné riešenia na mieru Vašich potrieb. Či sa rozhodnete pre systém Tahoma alebo Connexoon, radi Vám pomôžeme s výberom produktov a následnou inštaláciou na mieru.

Ako to celé funguje?

(Čo všetko dokáže ovládať inteligentná domácnosť od SOMFY)

Automatizácia domácnosti

V dnešnej dobe sa neustále niekam ponáhľame. Či už nestíhame ráno odviezť deti do školy, zamknúť celý dom, nemôžeme nájsť diaľkové ovládanie od garážovej brány, alebo len pobehujeme po dome s úmyslom zhasnúť všetky svetlá, než odídeme. Inteligentná domácnosť od Somfy prichádza s unikátnym riešením v jednej aplikácií. Automatizácia procesov je budúcnosť, ktorá v dnešnej technologickej dobe markantne šetrí čas a zefektívňuje procesy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme a zmeníme Vašu domácnosť krok po kroku. Nemusíte sa báť, toto riešenie si zamilujete.

Riešenie automatizácie domácnosti by sme vedeli rozdeliť do dvoch kategórií:

  • riešenie cez systém Connexoon

Tento systém ponúka možnosť ovládať 3 základné prvky Vašej domácnosti, a to príjazdovú bránu, tienenie a terasu. Všetky ovládacie prvky máte priamo vo svojom smartfóne, kde sa prihlasujete so svojím menom a heslom. Stačí úvodné nastavenie a Connexoon od Somfy sa postará o všetko ostatné.

  • riešenie cez systém Tahoma

Tahoma je unikátne riešenie, ktoré navyše prichádza v elegantnom a dizajnovom riešení. Stačí pripojenie na internet a systém Tahoma sa dokáže spojiť so všetkými zariadeniami, ktoré následne ovládate diaľkovým ovládačom alebo v aplikácií.

Prečo povedať inteligentnej domácnosti trikrát áno?

Budem vedieť systém ovládať?

(Jednoduchosť a intuitívne spracovanie aplikácie inteligentnej domácnosti Somfy)

Pozrime sa spolu priamo na produkty