Odborné poradenstvo - Svetex BM

Odborné poradenstvo scaled

Odborné poradenstvo

Sme tu pre zákazníkov. Náš skúsený tím Vám rád poradí v priestoroch nášho showroomu.

Proces výberu Vášho nového produktu prebieha nasledovne:

    • Zaslanie dopytu cez našu webovú stránku
    • Prvý kontakt s našim pracovníkom
    • Osobné stretnutie na prevádzke v Poprade
    • Výber a poradenstvo
    • Vytvorenie objednávky

Prvá konzultácia

Počas prvého stretnutia sa spoločne pozrieme na to, aký typ produktu hľadáte. Či je to garážová brána, okná alebo dvere, tieniacia technika, alebo čokoľvek iné z nášho širokého portfólia tovarov a služieb, náš skúsený tím odborníkov Vám poradí s produktom šitým priamo pre Vás.

Úvodná konzultácia je nezáväzná a radi Vás privítame v našom showroome.

Stretnutie v showroome v Poprade

V našom showroome v srdci Popradu s pohodlným parkovaním priamo pred objektom nájdete produkty len od overených, nami vyberaných a dlhoročne overených dodávateľov. Dbáme na kvalitu predávaného sortimentu a sme špecialisti v tom, čo robíme.

Navštívte nás a presvedčte sa o tom, že skutočne vieme, čo robíme.

Radi Vám všetko ukážeme

V našom showroome sa nachádza nespočetné množstvo vzorových produktov od exterierovej a interierovej tienacej techniky, cez najluxusnejšie drevo-hliníkové okná až po inteligentné riešenia domácností. Veríme, že prvý rozhovor Vám pomôže bližšie si ujasniť, čo potrebujete.

Kontaktujte nás kedykoľvek a rezervujte si svoj termín v našom showroome v Poprade.

Pre inšpiráciu, predstavu, či skrátka len tak, zo zvedavosti si neváhajte pozrieť našu galériu referencií kde nájdete mnohé realizácie našich partnerov usporiadané v prehľadných kategóriách, ktoré vás rozhodne nakopnú tým správnym smerom!

V spoločnosti Svetex BM sme schopný splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka pri stavbe či rekonštrukcii bytu, domu, firemnej prevádzky alebo akéhokoľvek iného projektu. V prípade že potrebujete poradiť s výberom, vidieť jednotlivé produkty naživo, alebo by ste chceli vedieť predbežnú cenovú kalkuláciu, neváhajte nás navštíviť v našom showroome, kde vám radi a ochotne odpovieme na všetky vaše otázky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.