Partneri

Spolupráca výhradne s overenými partnermi

Logo somfy

Spoločnosť Somfy je už viac ako 45 rokov najväčším svetovým výrobcom a dodávateľom riadenia a pohonov pre vstupné a garážové brány ako aj  exteriérové a interiérové tienenie.

Spoločnosť Somfy vznikla pred takmer 50 rokmi vo Francúzku v podhorí Mont Blancu. Od tej doby zišlo z výrobnej linky viac ako 110 miliónov motorov, pričom dnes je to denne cca. 70 000 motorov a 6 miliónov komponentov.

Dnes, má už celosvetovo známa spoločnosť Somfy zastúpenie vo viac ako 60 štátoch po celom svete, pričom produkty Somfy  využíva celosvetovo viac ako 270 miliónov koncových zákazníkov.

Spoločnosť Lomax je najväčší český výrobca garážových brán, predokenných roliet a exteriérových žalúzií, ktorý na trhu pôsobí od roku 1992 s aktuálne viac ako 100 pobočkami na Slovensku a Česku, ale taktiež napríklad aj v Nemecku či Rakúsku.

Garážové brány sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov splňujúcich eúropske normy a legislatívu. Výroba garážových brán je plne automatický a robotizovaný proces s presnosťou na jednu desatinu milimetra.

Spoločnosť Lomax ponúka okrem výroby na mieru, širokej personalzácie a množstva voliteľného príslušenstva záruku až do 10 rokov.

Lomax 169

Spoločnosť Alfa portas je dcérska spoločnosť a zároveň zastúpenie Holandskej spoločnosti Alpha Deuren International BV pre český a slovenský trh. História tejto spoločnosti siaha do roku 2005, kedy jednateľ spoločnosti získal punc oficiálneho predajcu od výrobcu Alpha Deuren International BV, ktorá sa zaoberá produkciou priemyselných sekčných a rýchlobežných brán. Počas svojej pôsobnosti spoločnosť rozšírila svoju ponuku produktov aj o priemyselné rolovacie brány a nakladaciu techniku.

Spoločnosť Alfa portas ponúka kompletnú priemyselnú bránovú techniku, pričom patrí medzi najväčších predajcov na distribučnom poli vo svojej oblasti v Českej republike.

Filozofia spoločnosti spočíva v jednoduchých a základných ľudských princípoch, akými sú spoľahlivosť, flexibilita, tímová práca a najmä v úcte k zákazníkovi.

Spoločnosť RI okna vznikla v roku 1994, kedy začala s výrobou a montážou plastových okien a dverí. Neskôr podľa požiadaviek trhu do svojho portfólia zaradila aj hliníkové, drevené, a drevo – hliníkové okná a dvere.

Plastové okná a dvere sú podľa priania zákazníka vyrábané buď zo značkového nemeckého profilu Salamander, ktorý sa výrobe profilov venuje od 70 rokov 20. storočia alebo z profilu vlastnej výroby RI Line.

Kompletná výroba všetkých koncových produktov prebieha výhradne v Českej republike. Svedčí o tom aj certifikát z roku 2012 z asociácii českých výrobcov ktorý potvrdzuje pôvod produktov, a garantuje, že všetky výrobné procesy prebiehajú v Českej republike.

Ri-okna

Spoločnosť Wo und Wo sa na svojom vzniku v roku 1952 zaoberala predajom a výrobou plastových výrobkov pre domácnosť. Neskôr, v roku 1985 sa začala venovať tieneniu a ochrane proti slnku, čo sa napokon stalo jej hlavným zameraním.

Dnes sa rakúska spoločnosť Wo und Wo venuje prioritne výrobe a distribúcií širokej škály druhov markíz. Myslí však na svoje poslanie slnečnej ochrany a preto sa venuje aj komplexnej výrobe exteriérového a interiérového tienenia.

Všetky ponúkané produkty sú vyrábané v rakúsku vo výrobných halách o celkovej ploche viac ako 25 000 m². Sú vyrábané výhradne z tých najkvalitnejších materiálov a následne distribuované do celého sveta.

Spoločnosť Leha pôvodom a sídlom v Rakúsku  sa zaoberá výrobou a predajom luxusného interiérového tienenia už od roku 1964, kedy začala výrobou prvých plastových závesných profilov na látku.

Dnes, spoločnosť Leha vyrába to najrôznejšie a najluxusnejšie interiérové tienenie ktoré si vyžaduje aj poctivú ručnú prácu, a preto sú robotizované stroje doplnené o vyše 300  vysoko kvalifikovaných zamestnancov vo výrobe.

Výrobky spoločnosti Leha ponúkajú okrem špičkového spracovania z výroby aj materiály najvyššej kvality z EÚ a USA, čo zaručuje stálosť materiálu aj po dlhých rokoch používania.

Leha

Vznik spoločnosti Velux sa začal písať v roku 1941, kedy jej zakladateľ prišiel s myšlienkou premeniť dovtedy tmavý a neobývaný priestor – podkrovie, na priestor plný svetla a čerstvého vzduchu s možnosťou využitia na bývanie.

Od roku 1941 sa spoločnosť Velux rozvinula na veľkú medzinárodnú firmu s 55 patentmi, s výrobnými závodmi až v 11 krajinách sveta s vyše 10 000 zamestnancami.

Spoločnosť Velux sa nepretržite snaží o zvýšenie komfortu pri obývaní podkrovia ktoré by malo byť na rovnakej úrovni ako bývanie na ostatných podlažiach. Preto sa v portfóliu spoločnosti nachádzajú rôzne typy strešných okien, svetlovody, markízy, rolety, žalúzie ako aj ovládacie systémy.

Každý náš dodávateľ je zárukou kvality

Spoločnosť Svetex BM s.r.o. spolupracuje s partnermi a dodávateľmi produktov výhradne rokmi overenými a certifikovanými. Každého partnera sme pre vás starostlivo vybrali a preverili v prísnom výberovom konaním. Pred uzavretím samotnej spolupráce vždy skúmame kvalitu jednotlivých výrobkov, kvalitu spracovania ale aj samotný výrobný proces a kvalitu výroby, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť s výrobkom pre vás, ako koncového zákazníka.